אודות Wild Travel

אנחנו חברת טיולי טבע, הרפתקאות וצילום. אנחנו מתמחים בטיולי הרפתקאות עתירי אדרנלין, מסעות לטבע פראי ומרגש וטיולי צילום בהדרכה אישית בעקבות תופעות הטבע הנדירות והיפות בעולם. בנוסף לטיולים, יש לנו בית ספר לצילום – "בית הספר Wild" בו תוכלו למצוא מגוון קורסים וסדנאות בארץ ובעולם מהרמה הבסיסית ביותר ועד לתכנים מתקדמים ומקצועיים!


מי אנחנו?

צוות Wild Travel מורכב ממטיילים מנוסים, אנשי שטח, צלמים מקצועיים, הרפתקנים, וביולוגים שאמונים לייצר לכם את הטיולים הטובים ביותר. לכל טיול יצאו מספר מדריכים בהתאם למספר המשתתפים בשביל ליצור יחס חניכה גבוה, כך שכל מטייל יקבל את מלוא תשומת הלב. בין המדריכים שלנו גם צלמים מקצועיים שיעזרו לכם להפיק את המיטב מתמונות הטיול ויעשירו אתכם בידע צילומי.

תומר ויואל המדריכים בקניון פיאדרה בצפון איסלנד - Wild Travel

אנו משקיעים הרבה חשיבה ומאמץ כדי ליצור את ה"טיול המושלם" תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר. כל טיול נבנה בקפידה, החל מבחירת הלוקיישנים הטובים ביותר בכל יעד, שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מומחים ועד לארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר. כל זאת בכדי לייצר חוויה איכותית שלא תשכחו לעולם!

הקבוצה שלנו בהפלגה לשפיצברגן - Wild Travel

כאנשי טבע אנחנו אוהבים לקחת איתנו אנשים טובים, אוהבי טבע והרפתקאות ליעדים המטורפים בעולם. אם אתם מחפשים להתרגש, אם אתם אוהבים טבע ואם אתם מחפשים חוויה טובה כנסו לעמוד הטיולים ואולי תמצאו את עצמכם בדרך להרפתקה חדשה!

מצלמים דובים באגם קוריל, קמצ'טקה - Wild Travel

בכדי לחזור עם התמונות הטובות ביותר מכל יעד צריך לדעת לאן לטוס, מתי להגיע, ואיך לגשת לנושא - זו המומחיות שלנו! אנחנו ניקח אתכם למקומות הטובים ביותר ובזמנים הנכונים בכדי לחוות ולצלם את תופעות הטבע המרגשות בעולם. המדריכים שלנו ילוו אתכם בכל רגע בטיול כך שתוכלו להפיק את המיטב מכל סיטואציה.

זוהר צפוני בצפון לפלנד הפינית - Wild Travel

המומחיות הכי גדולה שלנו היא צילום! אספנו אלינו את מיטב מדריכי הצילום בישראל, צלמים מתחומים שונים ומגוונים מצלמי טבע ונוף ועד לצלמי תרבויות, אוכל וארכיטקטורה. כל קורס נבנה בקפידה על ידי צוות מומחים בתחום לימודי הצילום בכדי להנגיש לכם את החומר בצורה המקצועית והטובה ביותר. בכל יציאת שטח יוצאים מספר מדריכים בכדי לשמור על יחס חניכה גבוהה ומענה אישי לכל אחד מהתלמידים והכי חשוב אנחנו מקפידים על יחס אישי וחברי בכדי להפוך את חווית הלימוד למהנה וכיפית!

קורס צילום למתחילים - יסודות הצילום - Wild Travel

כחברת טיולי טבע שמנו לנגד עינינו מטרה לתרום לסביבה ולטבע שאנחנו כל כך אוהבים ולפעול למען שמירתו ושימורו:

  • פעילות ירוקה וסביבתית
  • עבודה בשיתוף ספקים מקומיים שומרי טבע וסביבה
  • תרומה וקידום אירגונים ירוקים
  • חינוך לאהבת הטבע ולשמירתו
ניקוי חופים - איסוף זבל בחוף פלמחים - Wild Travel

שותפים לדרך