אודות Wild Travel

אנחנו חברת טיולי טבע, הרפתקאות וצילום. אנחנו מתמחים בטיולי הרפתקאות עתירי אדרנלין, מסעות לטבע פראי ומרגש וטיולי צילום בהדרכה אישית בעקבות תופעות הטבע הנדירות והיפות בעולם. בנוסף לטיולים, יש לנו בית ספר לצילום – "בית הספר Wild" בו תוכלו למצוא מגוון קורסים וסדנאות בארץ ובעולם מהרמה הבסיסית ביותר ועד לתכנים מתקדמים ומקצועיים!

מי אנחנו?

צוות Wild Travel מורכב ממטיילים מנוסים, אנשי שטח, צלמים מקצועיים, הרפתקנים, וביולוגים שאמונים לייצר לכם את הטיולים הטובים ביותר. לכל טיול יצאו מספר מדריכים בהתאם למספר המשתתפים בשביל ליצור יחס חניכה גבוה, כך שכל מטייל יקבל את מלוא תשומת הלב. בין המדריכים שלנו גם צלמים מקצועיים שיעזרו לכם להפיק את המיטב מתמונות הטיול ויעשירו אתכם בידע צילומי.

תומר ויואל המדריכים בקניון פיאדרה בצפון איסלנד - Wild Travel

הטיולים שלנו

אנו משקיעים הרבה חשיבה ומאמץ כדי ליצור את ה"טיול המושלם" תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר. כל אחד מהטיולים שלנו נבנה בקפידה, החל מבחירת היעדים, הלוקיישנים המיוחדים ביותר בכל אזור, העונות הטובות ביותר, תוך שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מומחים ועד לארגון לוגיסטי ברמה הגבוהה ביותר. כל זאת בכדי לייצר למטיילים שלנו חוויה איכותית שלא ישכחו לעולם!

הקבוצה שלנו בהפלגה לשפיצברגן - Wild Travel

טיולי טבע והרפתקאות

כאנשי טבע אנחנו אוהבים לקחת איתנו אנשים טובים, אוהבי טבע והרפתקאות ליעדים המטורפים בעולם. מהרי געש בקמצ'טקה ואיסלנד, דרך מסעות על גבי אופנועי שלג בערבות לפלנד ועד בעלי החיים של אפריקה. אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת, אם אתם אוהבים טבע ואתם מחפשים חוויה מיוחדת - כנסו לעמוד הטיולים שלנו ואולי תמצאו את עצמכם בדרך להרפתקה חדשה!

מצלמים דובים באגם קוריל, קמצ'טקה - Wild Travel

טיולי צילום בעולם

בכדי לחזור עם התמונות הטובות ביותר מכל יעד צריך לדעת לאן לטוס, באיזו עונה להגיע, ואיפה האתרים המרשימים שביותר בכל יעד - זו המומחיות שלנו! אנחנו ניקח אתכם למקומות הטובים ביותר ובזמנים הנכונים בכדי לחוות ולצלם את תופעות הטבע המרגשות בעולם. המדריכים שלנו ילוו אתכם עם הדרכה אישית ויחס חם בכל רגע בטיול כך שתוכלו להפיק את המיטב מכל סיטואציה.

זוהר צפוני בצפון לפלנד הפינית - Wild Travel

בית הספר לצילום

המומחיות הכי גדולה שלנו היא צילום! אספנו את מיטב מדריכי הצילום בישראל מתחומים מגוונים, החל מצלמי טבע ונוף ועד לצלמי תרבויות, אוכל וארכיטקטורה. כל קורס נבנה בקפידה על ידי מומחים בתחום לימודי הצילום  בצורה המקצועית והטובה ביותר. בכל שיעור מעשי ניתן יחס חניכה גבוהה, מענה אישי לכל אחד מהתלמידים ויחס אישי וחברי בכדי להפוך את חווית הלימוד למהנה וכיפית!

קורס צילום למתחילים - יסודות הצילום - Wild Travel

למען הקהילה והסביבה

כחברת טיולי טבע שמנו לנגד עינינו מטרה לתרום לסביבה ולטבע שאנחנו כל כך אוהבים ולפעול למען שמירתו ושימורו:

  • פעילות ירוקה וסביבתית
  • תרומה וקידום אירגונים ירוקים
  • חינוך לאהבת הטבע ולשמירתו
  • עבודה בשיתוף ספקים מקומיים שומרי טבע וסביבה
ניקוי חופים - איסוף זבל בחוף פלמחים - Wild Travel

שותפים לדרך

ארליך מעבדות צילום
תיקי צילום לשטח
מגנוס - חילוץ והצלה
טרק מרקט - ציוד טיולים