שאלות נפוצות

מטיילים רבים שמגיעים אלינו ורוצים לטייל אתנו לא תמיד בטוחים איך לבחור את הטיול 
והאם הטיול מתאים להם או לא. פעמים רבות עולות שאלות לגבי אופי הטיול, האנשים והצוות. ניסינו לרכז כאן כמה שאלות ותשובות שיעשו לכם סדר 🙂

מיהם האנשים שמטיילים איתכם?

המטיילים שלנו ברובם אוהבי טבע, הרפתקאות וצילום. רוב הקבוצות שלנו מאוד מגוונות וטווח הגילאים נע מ- 20 ועד 70 (בדרך כלל יש נציג מכל עשור 😉 ). המאפיין העיקרי של המטיילים שלנו הוא האהבה המשותפת לטבע, להרפתקאות ולצילום.

טיול למערב מונגוליה - Wild Travel

מיהם המדריכים שלכם?

המדריכים שלנו הם אנשי שטח מנוסים שבאים מתחומי הצילום והשטח. כמעט כל המדריכים הם צלמים מקצועיים, חלקם מתמחים בהתנהגות בעלי חיים וחלקם בשבטים ותרבויות שונות. המדריכים שלנו לא מגיעים לעבודה מ "9 עד 5", אנחנו לרשותכם מרגע היציאה, לאורך כל הטיול ועד לנחיתה חזרה בארץ.

לא הבנתי, זה טיול צילום או טיול רגיל?

הטיולים שלנו מתוכננים קודם כל כהרפתקה טובה סביב תופעות טבע מיוחדות וכטיולים ברמה הגבוהה ביותר שניתן להפיק בכל מקום. את הטיולים מובילים צלמי טבע או תרבויות (בהתאם ליעד) אשר מתמחים במקום וחיים את נושא הטיול. תסתכלו על הטיולים כמשלחות אשר יוצאות במטרה לחוות ולתעד את החלקים המדהימים של העולם.

קוסטה ריקה - Wild Travel

במה שונים הטיולים שלכם מכל השאר?

הדגש בטיולים שלנו הוא על השטח ועל הטבע. אנחנו מתמקדים באתרים המעניינים והמרגשים ביותר בכל יעד ומתכננים את הטיול סביב העונות והשעות היפות ביותר. אצלנו לא תמצאו מוזאונים ו"אטרקציות לתיירים". בנוסף, הימים שלנו בדרך כלל ארוכים מהרגיל - מזריחה ועד הרבה אחרי השקיעה והכוכבים (לפעמים גם זוהר צפוני).

איסלנד, צילום: תומר רצאבי, Wild Travel

מה גודל הקבוצות?

אנחנו אוהבים לטייל בקבוצות קטנות באוירה משפחתית. גודל הקבוצות נע מ- 8 מטיילים ועד ל- 26 מטיילים בקבוצה. זה תלוי בעיקר באופי הטיול וביעד אליו אנחנו נוסעים. חלק מהקבוצות יוגבלו ל- 15, 12 ואף ל- 8 מטיילים בלבד בכדי לשמור על איכות הטיול.

קוסטה ריקה - Wild Travel

אז איך מצטרפים לטיול?

כנסו לעמוד הטיולים שלנו ובחרו את ההרפתקה החדשה שלכם, או צרו איתנו קשר ואנחנו נעזור לכם להגשים את החלום!