קורסי צילום מתקדמים

אז מה מרגש אתכם? צילום טבע, צילום נוף, צילום תרבויות? אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקורסים המתקדמים שלנו ולהתמקצע בתחום שמעניין אתכם.

הדרכה ע"י צלמים המובילים בתחומם

למידה איכותית בקבוצות קטנות

יחסי חניכה אישי ומקצועי

לוקיישנים מיוחדים בהתאם לנושא

עריכת תמונה מותאמת לנושא


קורס צילום פורטרטים - Wild Travel

תמיד רציתם לדעת איך לצלם את הפורטרט המושלם? זה הקורס שלכם! 4 מפגשים מרתקים עם הצלם אשר סבידנסקי על טכניקה, תאורה, קומפוזיציה ותקשורת עם המצולם ליצירת פורטרטים בלתי נשכחים!

קורס צילום תרבויות - Wild Travel, צילום: אשר סבידנסקי

חולמים לצלם כמו ב- National Geographic? הצטרפו למאסטר צילום התרבויות, הצלם אשר סבידנסקי לקורס מקצועי של 6 מפגשים מרתקים! הקורס מיועד לאוהבי התרבות, פורטרטים והצילום הדוקומנטרי. 

ים המלח - צילום: תומר רצאבי

מאוהבים בטבע וצילום נופים עוצרי נשימה? הצטרפו אלינו לקורס צילום נוף המוביל בישראל - קורס מקצועי ומקיף של 7 מפגשים עם הצלם תומר רצאבי. בואו ללמוד טכניקה, קומפוזיציה וסודות נוספים מעולם צילום הנוף!

עריכת תמונה בלייטרום - Wild Travel

בואו ללמוד איך להוציא את המיטב מהתמונות שלכם! 2 מפגשים Online בהם תבינו איך לעבוד עם תוכנת לייטרום ותלמדו להשתמש במגוון כלי העריכה המתקדמים באחת מתוכנות העריכה המובילות לצלמים.

בואו לגלות עולם מופלא ומטורף שנמצא ממש מתחת לאף של כולנו! קורס צילום מאקרו המקצועי והמקיף בישראל בהובלת ליאור קסטנברג - 6 מפגשים שיקחו אתכם לעולם חדש ומרתק!

הר צין - צילום: תומר רצאבי

קורס מתקדם לבוגרי קורס צילום נוף וצלמים מנוסים בעלי ידע רחב בתחום. הקורס כולל היכרות עם ידע ותכנון מתקדם בהכנות לצילומי שטח, תרגול מקיף של צילומים ביציאות שטח ארוכות ומושקעות בלוקיישנים מיוחדים ושיעורי משוב ועריכה אחרי שיעורי השטח!

צילום כלבים בטבע מתוך קורס צילום כלבים עם מאיר גור - Wild Travel

הצטרפו אלינו לקורס הצילום הכי מצחיק, לבבי ושעיר שיש! 6 מפגשים עם הצלם מאיר גור בהם תלמדו איך לצלם ולעבוד עם ידידו הטוב ביותר של האדם!

צילום סטודיו תאורה מלאכותית - Wild Travel

בואו ללמוד את סודות התאורה המעשית והסטודיו. 6 מפגשים מרתקים על עקרונות התאורה הכוללים צילום מודלית בסטודיו מקצועי ובלוקיישן חוץ, צילום אוכל ומוצר, ביקורת עבודות ועריכת תמונה.

קורס צילום אוכל - Wild Travel | צילום: איל גרניט

5 מפגשים טעימים ומטריפים עם הצלם איל גרניט בהם תלמדו את סודות המקצוע. מסטיילינג, תאורה נכונה, קומפוזיציה ועוד!

קמצ'טקה - Wild Travel

יש לכם בסיס טוב בצילום ואתם מחפשים איך להשתדרג? אנחנו מזמינים אתכם לקורס צילום מתקדם! מדובר בקורס מושקע ואיכותי בו נחשוף אתכם לסגנונות שונים מעולם הצילום מטבע, דוקו ועד לצילום מסחרי.