תמונה קבוצתית מתוך טיול מאורגן ללפלנד - Wild Travel. צילום: אשר סבידסנקי

מסעות בעולם, טיולי טבע, הרפתקאות וטיולי צילום!

לכל אחד יש את הדרך שלו שלו לחוות את הטבע - מטרקים אל הרי געש, שיט בקטבים, ספארי בעלי חיים, רכיבה על אופנועי שלג ועד סיורים ביערות גשם... אתם מוזמנים להצטרף למשפחת Wild Travel - לגלות, להכיר ולחוות איתנו את העולם!

אז מה היעד הבא שלכם?

אריה צעיר בשמורת הסרנגטי בטנזניה - Wild Travel

סוואנות, מישורי עשב אין סופיים, ג'ונגלים סבוכים ועד להרים וקרחונים. אפריקה היא ללא ספק המקום הטוב ביותר בכדור הארץ לפגוש את בעלי החיים הגדולים אשר עדיין משוטטים במרחבים הפראיים. בואו איתנו להכיר את הטבע הפראי והבלתי נשכח של אפריקה!

זוהר צפוני עצמתי ומרהיב בצפון איסלנד בסתיו - Wild Travel

מיערות הטייגה (היער הגדול בעולם), רכסי הרים משובצי קרחונים, הרי געש עד כיפות קרח עצומות. גם בעלי חיים ניתן לפגוש באירופה - מדובים חומים, זאבים, איילים ועד גרגרנים. לנו הישראלים אירופה נגישה וקרובה וכדאי להכיר את פנינות הטבע הפראי הצפונות בה.

ילד הודי מתכונן לטקס הטאיאם בדרום הודו - Wild Travel

שילוב יחיד במינו של טבע פראי ונופים עוצרי נשימה לצד תרבויות שונות ומגוונות שנשמרו במשך אלפי שנים. מדובים וזאבים ברוסיה הפראית ועד לשבטים נידחים במונגוליה והודו - אסיה אוצרת בתוכה מגוון עצום ואין סופי של אפשרויות לטיולים בלתי נשכחים.

אגם מלין בהרי הרוקי הקנדיים, קנדה - Wild Travel

יבשת ענקית עם מגוון בלתי נגמר של נופים - מהפטגוניה ויערות האמזונס שבדרום דרך יערות גשם טרופיים במרכז ועד להרים מכוסי קרחונים באלסקה וקנדה שבצפון. אמריקה אוצרת בתוכה גם מגוון עצום של בעלי חיים. בואו איתנו לגלות את אמריקה ואת העולמות הנסתרים בה!


M/V Plancius - ספינת הפלגה לשפיצברגן ואנטארקטיקה Wild Travel

ישנם אזורים בעולם שעד לא מזמן היו נחלתם של ההרפתקנים הגדולים, החוקרים ומגלי הארצות - הקוטב הצפוני, שפיצברגן, גרינלנד, איי ורנגל, אנטארקטיקה, איי ג'ורג'יה הדרומית ועוד. היום יותר ויותר אנשים יוצאים לאותם מקומות מופלאים בהפלגות גאוגרפיות ייחודיות ומאתגרות בספינות Expeditions, עמידות לקרח המצויידות בצי של סירות זודיאק. הסירות מאפשרות ירידה אל המפרצים המבודדים, גישה אל הקרחונים, הנופים ובעלי החיים היחודיים לאותם מקומות מבודדים ומופלאים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון הפלגות ליעדים שונים ומרגשים. אנחנו מזמינים אתכם למצוא את ההפלגה אל ההרפתקה הבאה שלכם!