מטייל על רקע קרחון פריטו מורנו, פטגוניה ארגנטינה - Wild Travel
מטייל על רקע קרחון פריטו מורנו, פטגוניה ארגנטינה - Wild Travel

פטגוניה

ארץ פרא

פטגוניה - אחד מאזורי הטבע הגדולים, המרהיבים והמאתגרים בעולם! גן עדן לתרמילאים, צלמים, מטפסים, הרפתקנים ומטיילים מכל הסוגים!

בואו איתנו לטיול מיוחד ושונה שכולו טבע עוצמתי, נופים עוצרי נשימה ובעלי חיים יחודיים. מהלוויתנים והפנגווינים של חצי האי ולדז לקרחוני הענק של כיפת הקרח הפטגונית, הפומות בשמורת טורס דל פיינה ועד לאזור האגמים המופלא של ברילוצ'ה!


תאריכי הטיול:

06.11.22 - 22.11.22

פטגוניה
על המפה 

למה כדאי לטוס איתנו?

16 ימי טיול מלאים
(לא כולל טיסות)

ביקור במושבת הפינגווינים הגדולה בפטגוניה!

סיורי שיט לצפייה בלוויתנים ואורקות בחצי האי ולדז בשיא העונה!

שייט בין קרחוני הענק של כיפת הקרח הפטגונית

צילום פומות בטורס דל פיינה עם צוות גישוש מיוחד

מסע דרך אגמי הפטגוניה בין פוארטו ווארס לברילוצ'ה הכולל 3 הפלגות

קבוצה קטנה ואינטימית עם יחס הדרכה אישי -  עד 12 מטיילים

הדרכת צילום על ידי
צלם טבע מומחה

פטגוניה - מסלול הטיול

1

נוחתים בארגנטינה

נצא מנתבג בטיסה דרך קונקשן באירופה, משם נמשיך לארגנטינה. לאחר הנחיתה נתמקם במלון בבואנוס איירס בירת ארגנטינה.

2

בואנוס איירס

את היום נקדיש להכנות למסע בפטגוניה ולהנות מהעיר המדליקה ביבשת. במהלך היום נצא אל שכונת ״לה בוקה״ המפורסמת, נאכל אסאדו ארגנטינאי טוב ונהנה מהאוירה הלטינית. 

3

חצי האי ולדז

בבוקר נצא אל שדה התעופה של בואנוס איירס ונעלה על הטיסה לטרלאו (Trelew). לאחר הנחיתה נפגוש את הצוות המקומי ונצא מיד אל השטח. התחנה הראשונה שלנו היא Punta Tombo - מושבת פינגווין המגלן הגדולה בדרום אמריקה! בשעות הקרובות נהלך בין חצי מליון פינגווינים מקננים, נצפה ונצלם את הפינגווינים מאכילים את גוזליהם, מגינים על הקינים ויוצאים במהומה אל הים לדוג. לקראת סוף היום נמשיך אל המלון ב- Puerto Piramides שבחצי האי ולדז.

זנב לוויתן ליד סירת המטיילים במפרץ בחצי האי ולדז, פטגוניה - Wild Travel

4

אורקות (קטלנים) ולוויתנים

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל Caleta Valdés ואל Punta Norte. במקום נוכל לפגוש בפילי ים עצומים ובאריות ים מתחממים על החוף החולי. אחת המטרות שלנו היום היא תופעה יחודית למקום שלא ניתן לראותה בשום מקום אחר בעולם - צפייה בשיטת צייד מיוחדת של לוויתני האורקה (קטלנים) שחיים סביב חצי האי. האורקה משתמשים בגלי החוף כמסווה כדי להתקרב לגורי פילי הים אשר על החוף, כשהגל נשבר האורקה עולה בעוצמה על החוף ותופסת את הטרף. אחר הצהריים נצא להפלגה בלב המפרץ בין עשרות לוויתנים מסוג אובלנה דרומית (Southern right whale) - אחד ממני הלוויתנים הסקרניים, החברותיים והאקרובטים שבים.

לוויתן מזנק בשקיעה במפרץ בחצי האי ולדז, פטגוניה - Wild Travel

5

גאוצ'וס, פינגווינים ואורקה

נפתח את היום בביקור בחווה מסורתית של מגדלי כבשים החיים בחצי האי. לאחר ארוחת צהריים עם הגאוצ'וס נצא שוב למושבת הפנגווינים העצומה ולקראת שקיעה נצא שוב ל- Punta Norte שם תהיה לנו הזדמנות נוספת לחוות ולצלם את האורקות אשר צדים על החוף.

אורקה (קטלן) צדה גור של אריה ים בחצי האי ולדז, פטגוניה - Wild Travel

6

דרום הפטגוניה - אל קלפטה

היום ניסע אל שדה התעופה ונצא דרומה בטיסה אל העיירה אל קלפטה (El Calafate) - השער לשדות הקרח של הפטגוניה. לאחר הנחיתה, נאכל ארוחת צהריים ונצא אל לגונה נימז בקצה העיירה. בלגונה נוכל לצלם מספר מיני ציפורים על רקע נוף האגם המרשים כגון פלמינגו, ברבור שחור צוואר, אווזים, מגלנים ועוד.

קרחון פריטו מורנו, פטגוניה ארגנטינה - Wild Travel

7

קרחוני הענק של הפטגוניה

היום כולו יוקדש לשדה הקרח של הפטגוניה ולקרחוני הענק בשמורת לוס גלסיארס (Los Glaciares). נצא מוקדם מהמלון אל אגם ארגנטינו (Lago Argentino) בפארק הלאומי שם נצא להפלגה על סירת קטמרן. לאורך היום נשוט בין קרחוני הענק ונשלב הליכות ביערות המקיפים את האגם הקרחוני. לקראת סוף היום נגיע לקיר הצפוני של קרחון פריטו מורנו המפורסם (הקרחון המתנפץ). פריטו מורנו הוא הקרחון היחיד בעולם שעדיין מתקדם וגדל. בתקופת הקיץ כשהפשרת הקרח מתגברת ניתן לחזות בקריסה של קיר הקרח הקדמי שנתנפץ בעצמה ומפיל גושי קרח עצומים למי האגם.

קרחון פריטו מורנו, פטגוניה ארגנטינה - Wild Travel

8

עוברים לצ'ילה

לאחר ארוחת בוקר נעלה על הרכב ונצא לנסיעה בכביש מרהיב החוצה את רכס הרי האנדים לצד הצ'יליאני של הפטגוניה. לקראת סוף היום נגיע לעיירה פוארטו נטלס, השער לאחת השמורות היפות בעולם - הטורס דל פיינה (Torres del Paine)!

9

טורס דל פיינה - השמורה היפה בעולם

היום נעזוב את העיר וניכנס לשמורת טורס דל פיינה - גן עדן לאוהבי טבע! בשמורה ישנו רכס הרי גרניט מרשים וחד בעל תצורות אבן מרשימות, קרחוני ענק, לגונות ומגוון של בעלי חיים יחודיים לרכס האנדים כמו הגוואנקו, הקונדור והפומה. אנחנו ניכנס לחלקה הדרומי של השמורה שם נתמקם במחנה גלמפינג מפנק בלב השטח. את השקיעה והכוכבים נצלם לגדות נהר סרנו (Serrano River).

הטורס דל פיינה, פטגוניה צ'ילה - Wild Travel

10

פומות בטבע

היום נצא עם גששים מומחים לאתר את הטורף הגדול והמרשים בפטגוניה - הפומה! ברגע שנאתר את החתול המרשים תהיה לרשותנו כחצי שעה להנות מנוכחותו ולצלם אותו בסביבתו הטבעית. חשוב לשמור על הגבלת הזמן עם הפומות בכדי לא להרגיל אותן לנוכחות האדם וכדי לא לפגוע בשגרת היום שלהן. לאחר המפגש עם הפומה נמשיך לאזור Laguna Azul ו Laguna Amarga בכדי להנות ולצלם את הנופים עוצרי הנשימה של השמורה. לקראת סוף היום נאתר שוב את הפומות לסשן נוסף של צילומים.

פומה בשמורת הטורס דל פיינה, פטגוניה צ'ילה - Wild Travel

11

יום נוסף עם הפומות

גם היום נתחיל בחיפוש אחר הפומות המרשימות. כמו ביום הקודם, מהרגע שנאתר את הפומות ונתקרב תהיה לרשותנו עד חצי שעה עם החתולים הגדולים. לאחר שניפרד מהפומות נצא בחיפוש אחר מינים אנדמיים אחרים החיים בפארק כגון הגוואנקו (מעין גמל אנדיני), Huemules - אייל אנדיני אנדמי לפטגוניה הצ'יליאנית, שועלים, ציפורים שונות והכל על רקע הרכס המרשים של השמורה.

הרכס המרכזי בשמורת הטורס דל פיינה, פטגוניה צ'ילה - Wild Travel

12

פוארטו ווראס

נקום לזריחה אחרונה בשמורה, נאכל ארוחת בוקר ונצא מהשמורה אל שדה התעופה בפונטה ארנס שם נעלה על הטיסה לפוארטו מונט. לאחר הנחיתה יחכה לנו רכב שיקח אותנו לפוארטו ווראס, עיירה צ'יליאנית יפייפיה לשפת אגם אשר בקצהו ניצב הר הגעש אוסורנו - חרוט מושלם ומושלג. 

13

חוצים את רכס האנדים

היום נצא למסע מפוארטו ווראס בצד הצ'יליאני ועד לברילוצ'ה בצד הארגנטינאי החוצה את רכס האנדים דרך 3 אגמים ו 4 מקטעי יבשה. נתחיל בהפלגה על אגם Llanquihue הנשלט על ידי שני הרי געש מרשימים Osorno ו Calbuco. בקצה האגם ניכנס לשמורת הטבע Vicente Pérez Rosales שם נבקר במפלי Petrohué Falls ובכפר האקולוגי Peulla. בקצה הדרך נעלה על מעבורת נוספת איתה נחצה את אגם Todos Los Santos, לאורך ההפלגה נוכל לראות הרי געש נוספים בינהם סרו טרונדור (Tronador) עטוף הקרחונים. לאחר המעבורת נחצה את הגבול לצד הארגנטינאי שם נצא להפלגה קצרה על אגם פריאה (Lago fria) עד למקטע דרך מיוערת שתוביל אותנו לאגם נאוול וואפי (Nahuel Huapi) המפורסם להפלגה האחרונה. את ההפלגה נסיים ב Puerto Pañuelo שם יחכה לנו אוטובוס שיקח אותנו לברילוצ'ה.

אגם נוואל וואפי, ברילוצ'ה, פטגוניה - Wild Travel

14

אזור ברילוצ'ה

חצי היום הראשון שלנו יוקדש לדורס הכי גדול ומרשים בעולם - הקונדור האנדיני עם מוטת כנפיים שעשויה להגיע ל 3.2 מטרים! לאחר ארוחת בוקר נצא מהעיר אל אזור גבעות מלא במערות ומחילות אבן בהן מקננים קונדורים אנדינים שם נצלם אותם על רקע הנוף המרגש. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך לטיול באגמים המקיפים את ברילוצ'ה ונסיים ברכבל שיקח אותנו לתצפית מרשימה על השטח.

קונדור האנדים מחוץ לעיר ברילוצ'ה, פטגוניה - Wild Travel

15

דרך שבעת האגמים

היום נצא למסע באחת הדרכים היפות בפטגוניה - דרך שבעת האגמים. הדרך עולה צפונה מברילוצ'ה לכפר המפורסם Villa La Angostura, מהכפר הדרך מתפתלת בין רכסי הרים מושלגים, יערות מחטניים, מפלים ואגמי טורקיז עד לעיירה סאן מרטין דה לוס אנדס.

16

חוזרים לישראל

לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכינו לשדה התעופה, נעלה על הטיסה לבואנוס איירס ומשם נמשיך לישראל (נחיתה בנתב״ג ביום ה 17).

למה כדאי לטוס איתנו?

16 ימי טיול מלאים (לא כולל טיסות)

ביקור במושבת הפינגווינים הגדולה בפטגוניה!

סיורי שיט לצפייה בלוויתנים ואורקות בחצי האי ולדז בשיא העונה!

שייט בין קרחוני הענק של כיפת הקרח הפטגונית

צילום פומות בטורס דל פיינה עם צוות גישוש מיוחד

מסע דרך אגמי הפטגוניה בין פוארטו ווארס לברילוצ'ה הכולל 3 הפלגות

קבוצה קטנה ואינטימית עם יחס הדרכה אישי - עד 12 מטיילים

הדרכת צילום על ידי צלמי טבע מומחים


מלאו את הפרטים

ונחזור אליכם עם המידע שאתם רוצים לדעת על הטיול הקרוב


 לוח טיסות

טסים לפטגוניה

תל אביב

06/11/22

05:30

מדריד

06/11/22

09:55

מדריד

06/11/22

12:10

בואנוס איירס

06/11/22

20:40

חוזרים לישראל

בואנוס איירס

21/11/22

22:30

מדריד

22/11/22

14:05

מדריד

22/11/22

16:55

תל אביב

22/11/22

22:45


מחירים ומידע נוסף

מחיר הטיול: 9,380$

תוספת עבור חדר יחיד: יעודכן בקרוב

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות
5 טיסות פנימיות

כלכלה מלאה במשך כל ימי הטיול 

רכבים צמודים לקבוצה לאורך הטיול

בתי מלון ברמת תיירות גבוהה וגלמפינג בטורס דל פיינה

הדרכת צילום מקצועית על ידי צלם טבע מומחה. צוות מקומי הכולל מדריך דובר אנגלית, עוזר מדריך, נהג וטבח

יום מעבר מפוארטו ווראס לברילוצ'ה הכולל 3 הפלגות

שיט בשמורת הקרחונים ליד אל קלפטה

צילום לוויתנים ואורקה בחצי האי ולדז, פומות בטורס דל פיינה וקונדורים בברילוצ'ה

 לא כלול

 • עלות בדיקות קורונה נדרשות
 • ביטוח נסיעות וביטוח ציוד אישי
 • מזכרות ומתנות לחברים ומשפחה
 • משקאות חריפים ושתייה קלה

 תנאי ביטול

 • החל ממועד ההרשמה: 1,600 דולר
 • החל מ- 02.08.22 2,230 דולר
 • החל מ- 60 יום ועד 30 יום לפני מועד היציאה: 50% ממחיר הטיול 
 • החל מ- 30 ימים ועד מועד היציאה: 100% ממחיר הטיול

 תנאי תשלום

 • במועד ההרשמה: 1,600 דולר
 • עד ה- 28.07.22: השלמת תשלום לסך של 2,230 דולר
 • 67 ימים לפני מועד היציאה: 50% ממחיר הטיול
 • 37 ימים לפני מועד היציאה: 100% ממחיר הטיול

 הערות חשובות

 • מזג האויר בפטגוניה עלול להיות קיצוני, לא צפוי ועלול להשפיע על מהלך הטיול. המסלול עלול להשתנות בהתאם לתנאי מזג האויר, השטח והחלטת הצוות המוביל