אוניות וכלי שיט - הפלגות לקוטב הצפוני ואנטארקטיקה

בכדי להבטיח את חווית השייט המושלמת בחרנו עבורכם מספר חברות מהמובילות בעולם המפעילות מגוון אניות וכלי שייט שונים. כל האניות מותאמות להפלגות באזורים בהם הן שטות ולכל אוניה יש מאפיינים משלה. רוב האוניות מבלות את זמנן בהפלגות בחוג הקוטב הצפוני ואיי שפיצברגן בחודשי מאי עד ספטמבר, יורדות דרומה להפלגות באנטארקטיקה בחודשים נובמבר עד מרץ וחוזר חלילה. על האניות ישנו צי של סירות גומי (זודיאק) בעזרתן תרדו אל החופים ותצאו לטיולי יום. צוות האניות מורכב ממומחים בעלי שם עולמי מתחומי הביולוגיה, זואולוגיה, צילום ותחומים נוספים אשר ילוו אתכם בימי ההפלגה, בירידות לשטח ובהרצאות מרתקות. באניות תמצאו כל מה שתזדקקו לו בכדי ליהנות מההפלגה, החל מחדרים מפנקים, חדר אוכל ועד לבר שבו תוכלו לבלות בסוף היום עם שאר הנוסעים והצוות. 

M/V Janssonius

Mv ortelius - Wild Travel

ג'נסוניוס היא כלי השיט השני מסוגו בעולם עם דירוג קרח 6. הספינה עונה על דרישות ירוקות החדשות ביותר על ידי הארגון הימי העולמי הבינלאומי, ומאפשרת ליהנות מאזורי הקוטב תוך השפעה מינימלית עליהם. היא אחת מהספינות המתקדמות וחדשניות ביותר באזורי הקוטב, ומספקת חוויה ממדרגה ראשונה.

M/V Hondius

Mv Hondius - Wild Travel

הונדיוס היא כלי השיט הראשון מסוגו בעולם עם דירוג קרח 6. הספינה עונה על דרישות ירוקות החדשות ביותר על ידי הארגון הימי העולמי הבינלאומי, ומאפשרת ליהנות מאזורי הקוטב תוך השפעה מינימלית עליהם. היא אחת מהספינות המתקדמות וחדשניות ביותר באזורי הקוטב, ומספקת חוויה ממדרגה ראשונה.

M/V plancius

הפלגות גיאוגרפיות - Wild Travel

הפלנציוס נבנתה בשנת 1976 עבור הצי המלכותי ההולנדי כספינת לחקר האוקיינוסים. עד שנת 2004 הייתה בשירות הצי ולאחר מכן נרכשה כספינה להפלגות טיולים. ב 2009 הספינה עברה שיפוץ מלא על מנת לאכלס 116 נוסעים.

M/Ortelius

Mv ortelius - Wild Travel

האורטליוס נבנתה בפולין בשנת 1989 ושימושה הראשוני היה כספינת מחקר מיוחדת עבור האקדמיה הרוסית למדע. שמה ניתן לה על שם הקרטוגרף (יוצר מפות גיאוגרפיות) הפלמי אברהם אורטליוס אשר פרסם את האטלס המודרני הראשון.

S/V Rembrandt

נבנתה במאה הקודמת כספינה לדייג הרינג. ב 1994 נבנתה מחדש ועברה התאמה להפלגות תיירותיות. ב 2011 השפינה שופצה כליל להתאים לסטנדרטים מודרניים וכיום מפליגה בעיקר בשפיצברגן.

S/V Noorderlicht

הנורדליכט נבנתה בגרמניה בשנת 1910 ושימושה הראשוני היה כספינה קלה תלת מפרשית בים הבלטי.
ב- 1991 הספינה נרכשה למטרת הפלגות מחקר בוטיקיות לקבוצות קטנות ושופצה כדי להתאים למסעות מסוג זה.