זוהר צפוני באגם מיווטן בצפון איסלנד - Wild Travel
זוהר צפוני באגם מיווטן בצפון איסלנד - Wild Travel

איסלנד

קרחונים, הרי געש וזוהר צפוני

תשאלו צלם טבע איפה אפשר לפגוש את הנוף הכי בראשיתי, מגוון, מטורף ויחודי על פני כדור הארץ? כנראה שהתשובה תהיה - איסלנד! דמיינו אי שכולו הרי געש פעילים, קרחוני ענק, לגונות עם צבעים מטריפים, חופים וולקניים שחורים, מפלים עצומים ונופים שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם. כל זאת תחת אורות הזוהר הצפוני המרקדים בלילות.


תאריכי הטיול:

ספטמבר 2022
יעודכן בקרוב

איסלנד
על המפה 

למה כדאי לטוס איתנו?

עונה מעולה לראות את
הזוהר הצפוני!

ביקור באתר ההתפרצות החדש באיסלנד!

8 ימי טיול מלאים סביב איסלנד

הדרכת צילום מקצועית ואישית מצלם טבע מומחה

קבוצה קטנה ואינטימית עם יחס הדרכה גבוה
8-12 משתתפים בלבד!

איסלנד - מסלול הטיול

1

נוחתים באיסלנד

נצא בנתב"ג בטיסת בוקר מוקדמת לאירופה ולאחר קונקשן קצר נמשיך לאיסלנד (נחיתה בצהריים המוקדמים). בשדה התעופה יחכה לנו אוטובוס שיקח אותנו למלון קרוב לשדה. 

2

הר הגעש החדש

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל השטח ומייד נמשיך אל עבר אתר ההתפרצות הטרי והחדש של הר הגעש Fagradalsfjall בחצי האי רייקאנס, לא רחוק משדה התעופה. את השעות הקרובות נבלא באזור ההתפרצות שם נוכל לחוות את זרמי הלאבה העצמתיים היוצאים מבטן האדמה. לאחר ארוחת צהריים נמשיך אל "גייזיר" - אגן הגייזרים המפורסם בו נראה נביעות מים גיאותרמיות, בריכות בצבעים מהפנטים וכמובן את הגייזר המפורסם המתפרץ מדי כמה דקות אם הזמן יאפשר נעבור דרך מפל גולפוס אותו נבקר גם בבוקר. את הלילה נעשה במלון צמוד לאגן הגייזרים.

אתר ההתפרצות הוולקנית החדש באיסלנד, Photo by Ása Steinarsdóttir on Unsplash - Wild Travel

צילום: Ása Steinarsdóttir   

3

אל החוף הדרומי

את הבוקר נפתח בביקור במפל גולפוס - אחד המפלים המרשימים והגדולים באיסלנד! לאחר מכן ניסע אל חופה הדרומי של איסלנד, אזור עשיר במפלים ונופים מדהימים. בהמשך היום נבקר בשני מפלים מפורסמים ויפיפיים, מפלי Seljalandfoss עם צורת הוילון המפורסמת ומפל- Skogafoss העוצמתי בגובה 60 מטרים. לקראת הערב נגיע אל העיירה ויק שם נבלה את הלילה.

מפל סליילנדפוס, החוף הדרומי, איסלנד - Wild Travel

צילום: תומר רצאבי

4

מצוקי דיירהולי, הקניון השחור וקרחונים

את הבוקר נתחיל במצוקי דיירהולי המרשימים הנישאים מעל החוף הדרומי. לאחר מכן נמשיך בנסיעה מערבה ונטייל באחד הקניונים המרשימים ביותר באיסלנד- הקניון השחור "Fjaðrárgljúfur". לקראת אחר הצהריים נמשיך אל שמורת Skaftafell ובה הקרחון הגדול ביותר באיסלנד ובאירופה – קרחון Vatnajokull. באזור השמורה נצא להליכה קצרה לתצפית על קרחון Svinafell.

קרחון בצורה של ראש, שמורת סקפטפל, איסלנד - Wild Travel

צילום: תומר רצאבי

5

לגונות קרחונים וחוף היהלומים

היום נטייל בכמה מהנופים הכי אייקונים ומפורסמים באיסלנד. בבוקר נבקר בלגונת קרחונים קטנה ונסתרת, אחותה של לגונת הקרחונים המפורסמת. לאחר מכן נבקר ב Jokulsarlon - לגונת הקרחונים הכי מפורסמת באיסלנד. לאחר הביקור בלגונה נעבור לחוף הוולקני הצמוד אליה שם תראו שברי קרחונים יפיפיים על החוף השחור. לקראת הערב נגיע למלון קרוב לעיירה Hofn הצופה אל רכסי הרים מרשימים.

חוף הקרחונים בשקיעה ליד לגונת הקרחונים בדרום איסלנד - Wild Travel

צילום: תומר רצאבי

6

הר Vestrahorn אל צפון איסלנד

הבוקר נבקר בחוף וולקני מדהים בשם Stokksnes הצופה אל ההר Vestrahorn. לאחר מכן נמשיך בנסיעה מזרחה וצפונה דרך הפיורדים המזרחיים של איסלנד לכיוון אגם מיוואטן. לקראת הערב נגיע אל המלון שלנו באגם מיוואטן ונקווה לצפות בזוהר צפוני על שפת האגם!

זריחה בחוף סטוקנס במזרח איסלנד - Wild Travel

צילום: תומר רצאבי

7

מפלי הענק של הצפון

את הבוקר נתחיל בקניוני נהר Jokulsa העצום. נסייר לאורך הקניון לנקודות תצפית ומסלולי הליכה קצרים עד למפלי Selfoss ו- Dettifoss העצומים. לאחר מכן נמשיך לסייר באזור אגם Myvatn. האגם הוא אחד מהאתרים הגיאולוגיים והגיאומורפולוגיים המרתקים באיסלנד. אחר הצהריים נבקר באגני בוץ ובריכות גיאותרמיות ונשוב למלון ללילה נוסף בתקווה לעוד מופע של זוהר צפוני.

זוהר צפוני משתקף על אגם מיווטן בצפון איסלנד - Wild Travel

צילום: תומר רצאבי

8

מפלי האלים וחצי האי סנייפלסנס

היום נצא מערבה לצלם באור הבוקר את מפלי האלים - מפלי Godafoss המרשימים, אליהם מתנקזים מים מן המדבר האיסלנדי. לאחר מכן נמשיך מערבה לאחד האזורים היפים ביותר באיסלנד - חצי האי סנייפלסנס. נגיע אל המלון בסטיקישהולמור לקראת אחר הצהריים המאוחרים ובערב, אם יתמזל מזלנו ויהיה מופע של אורות הזוהר הצפוני נצא עם הרכב אל הר הכנסייה המפורסם לצילומי לילה.

הר הכנסיה שבחצי האי סניפלסנס במערב איסלנד - Wild Travel

צילום: תומר רצאבי

9

חוזרים הבייתה

את הבוקר נפתח באחד הלוקיישנים הכי יפים ומפורסמים באיסלנד - המפלים הצופים להר Kirkjufell. אחרי ביקור במפלים נמשיך אל מצוקי Arnarstapi והחוף הוולקני ב Djupalonssandur. אחה"צ נמשיך בנסיעה חזרה אל עיר הבירה ריקיאוויק שם נוכל להנות כמה שעות בעיר הבירה של איסלנד. לקראת הערב נצא אל שדה התעופה ונעלה לטיסת לילה מאוחרת חזרה לישראל.

למה כדאי לטוס איתנו?

עונה מעולה לראות את הזוהר הצפוני!

ביקור באתר ההתפרצות החדש באיסלנד!

8 ימי טיול מלאים סביב איסלנד

הדרכת צילום מקצועית ואישית מצלם טבע מומחה

קבוצה קטנה ואינטימית עם יחס הדרכה גבוה 8-12 משתתפים בלבד!


מה מטיילים מספרים עלינו?הקבוצה שלנו בטיול חורף באיסלנד - Wild Travel

הטיול לאיסלנד היה מדהים והרבה מעבר לציפיות שלי! יואל ואיתי, המדריכים המעולים שליוו אותנו בטיול פשוט היו מקצוענים אמיתיים, מלאי ידע וסופר מקסימים ברמה האישית. הם דאגו לכל משתתף ברמה האישית והמקצועית בהתאם לרמת הידע שלו ובכל בעיה שהייתה (בעיות ציוד, בעיות אישיות וכו') וחייבת להגיד שלי באופן אישי דאגו מספר פעמים כאשר הציוד שלי לא היה תקין או נפגע ולא נחו עד שתוקן! במהלך כל הטיול דאגו לכל פרט קטן ופרט גדול והפכו את הטיול למ-ע-ו-ל-ה! ברמה האישית, מעבר להיותם מקצועיים בתחום הצילום היו מקסימים ממש. הטיול עצמו היה מדהים גם מבחינת המסלולים וגם מבחינת הדינמיקה בין חברי הקבוצה. המלונות גם היו ברמה ממש מצוינת ומפנקת. אני פעם ראשונה מטיילת עם Wild Travel ואין ספק שהטיול הותיר בי רושם עמוק ואני בטוחה שאטייל איתם שוב בעתיד! אני בהחלט ממליצה בחום לכולם על הטיול הזה וסקרנית לגבי הטיולים הבאים

רותם פריפר

הקבוצה שלנו בטיול חורף באיסלנד - Wild Travel

זהו המסע השני שזכיתי לצאת אליו עם WILD TRAVEL. עבורי הטיול הזה (כמו הראשון - קנדה) היה הגשמת חלום והוא עמד בכל הציפיות ומעבר לכך! כרגיל, הכל היה מתוכנן לפרטי פרטים בצורה מופתית וברמת ארגון גבוהה. כל יום היה מלא חוויות. הקבוצה הייתה קטנה ואיכותית. וכל זאת בניצוחם של תומר ואיליה שני מקצוענים אמיתיים, דואגים ואיכפתיים, עם ידע שופע בצילום ועל המקום. מצטיינים באהבת אדם, טבע, בנדיבות וסופר מקסימים ברמה האישית. הכל נעשה בחיוך, הקשבה, רוגע, אהבה, סבלנות, סובלנות ואדיבות. זכינו במסע המטורף הזה לחוות שלג, שמש, קשת, זוהר צפוני, המון נופים מהפנטים וטבע עוצר נשימה! זה הטיול השני שלי עם תומר המדהים שבזכותו אני מגשימה את החלומות שלי! אז תודה רבה לצוות ובעיקר לתומר על כל התמיכה, הדאגה, העזרה, הצחוק והלמידה האינסופית ועל עוד טיול מושלם וחוויות בלתי נשכחות ! הטיול הבא אתכם כבר מתוכנן ויש עוד רשימה ארוכה של יעדים שנעבור יחד... Wild Travel - You're Simply the best!!! נכנסתם לי ללב! ממליצה בחום ובאהבה!!!

לימור חורי


מלאו את הפרטים

ונחזור אליכם עם המידע שאתם רוצים לדעת על הטיול הקרוב


לוח טיסות

טסים לאיסלנד

תל אביב

יעודכן בקרוב

--:--

פרנקפורט

יעודכן בקרוב

--:--

פרנקפורט

יעודכן בקרוב

--:--

ריקייאוויק

יעודכן בקרוב

--:--

חוזרים לישראל

ריקייאוויק

יעודכן בקרוב

--:--

פרנקפורט

יעודכן בקרוב

--:--

פרנקפורט

יעודכן בקרוב

--:--

תל אביב

יעודכן בקרוב

--:--


 מחירים ומידע נוסף

מחיר הטיול: 4,150€

תוספת עבור חדר יחיד: 780€

המחיר כולל:

כלכלה - חצי פנסיון

בתי מלון בדרגת תיירות מעולה

רכב צמוד ומרווח לקבוצה לכל הנסיעות בטיול

הדרכת צילום ע"י מדריך מומחה בצילום טבע ונוף

כניסה לשמורות ואתרים

 לא כלול

  • ארוחות צהריים
  • עלות בדיקות קורונה נדרשות
  • ביטוח נסיעות וביטוח ציוד אישי
  • מזכרות ומתנות לחברים ומשפחה
  • משקאות חריפים ושתייה קלה

 תנאי ביטול

  • במועד ההרשמה לטיול: ישולמו 200 יורו - דמי רישום שהינם ברי החזרה עד 92 יום לפני מועד היציאה
  • החל מ-91 יום ועד 62 יום לפני מועד היציאה: 30% ממחיר הטיול + הוצאות ביטול טיסה
  • החל מ-61 יום ועד מועד היציאה: 100% ממחיר הטיול + הוצאות ביטול טיסה

 הערות חשובות

  • המסלול עלול להשתנות בהתאם לתנאי מזג האויר, השטח והחלטת הצוות המוביל.
  • הכניסה לאיסלנד מותנית בהצגת אישור חיסון תקף לקורונה